Logo

Apple iPad Mini 4/5 Smart Cover / Case / Futrola / Maska

Број на оглас: 3651722 | Објавен на: 02.08.2020, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Големина на екранот: 8" инчи

Цена: 850 МКД

900 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Prodavam iPad mini 4/5 smart cover original od Apple kupena 48eur vo germanija.
Sostojba kako nova, koristena 1 nedela.
Boja “Ocean Blue”

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Ubiquiti

Потврден огласувач