Logo

VW Golf 5 plus 1.9D

Број на оглас: 3651917 | Објавен на: 20.09.2020, 07:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Golf 5 plus 1.9 TDI
77kw/105ks
Perfektno zacuvan, garaziran. Kompletna oprema.
Registriran do 08.2021
Poveke info na 075613743

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 juli

Потврден огласувач