Logo

BMW 195/65/15

Број на оглас: 3651954 | Објавен на: 10.08.2020, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 120

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


4 broja 9200 den ,samo bandazi 6000 den,samo gumi 4000 den

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач