Logo

MERCEDES SPRINTER 516 CDI SO RAMPA

Број на оглас: 3652089 | Објавен на: 04.08.2020, 13:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


SPRINTER 516 CDI SO RAMPA
GODINA 12.08.2010
189000 KM
6 BRZINI
1000 KG RAMPA DAUTEL
SEGA DONESEN
REGISTRIRAN

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 BULA FORKLIFT

Потврден огласувач