Logo

Garnitura za sedenje

Број на оглас: 3652139 | Објавен на: 02.08.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Garniturata e dobro socuvana vredi da se vidi

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Karolina

Потврден огласувач