Logo

CLIO 1.2

Број на оглас: 3652179 | Објавен на: 23.09.2020, 18:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Clio 1.2 benzin so pominati 225 000 97godina
registrirana do oktomvri 2020
servisirana filtri i ulje pocetok na juli
pretapaciran enterier
novi zimski gumi
smenet cel set potisna lamela
klima nema
lakot se ljupi
kontakt 072 610 166

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 MMM

Потврден огласувач