Logo

Hyundai Accent 1.5 crdi Hundai Hjundai akcent

Број на оглас: 3652524 | Објавен на: 04.08.2020, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Accent

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hyundai Accent 1.5 crdi vo odlicna sostojba, registritana cela godina, mala potrosuvacka
Solidna oprema: klima, elektrika na stakla i retrovizori, airbag, centralno zaklucuvnje..

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач