Logo

Mercedess benz

Број на оглас: 3652702 | Објавен на: 19.07.2020, 21:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Камионот е во одлична состојба не регистриран може да се види во секое време
Цена:10.000 со ддв
Може и замена за кола

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Faik