Logo

Mercedes A140 Benz/Plin A-Test reg do 02/2021

Број на оглас: 3652706 | Објавен на: 03.08.2020, 15:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 140

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.699 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes A140 benzin so atestiran plin vnesen vo soobrakajna.Kolata e vo odlicna sostojba redovno servisirana i odrzuvana,motorot e vo odlicna sostojba ne trosi maslo i ne duva raboti perfektno na benzin a isto i na plin.Poseduva klima koja e funkcionalna, prozori na dugme,centralno,abs,airbag,srs i dr.
Reg do 02.2021

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач