Logo

Se prodava plac so stara kuka vo centaro

Број на оглас: 3652718 | Објавен на: 22.09.2020, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 170 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Нема

Дворна површина: 50 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Ivan milutinovic br.27

Цена: 3 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Vkupno 170 m2 privatizirano zemjiste.80 m2 e pod stara kuka .60m2 e nesto ponova gradba se naoga odma do upravnata zgrada na vodovod cena po dogovor

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач