Logo

bmw 318 d e90 so 159.000km so servisna

Број на оглас: 3652990 | Објавен на: 05.08.2020, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 8.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


uvozena od svajcaria

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Goni

Потврден огласувач