Logo

alfa 166 2.4 ful

Број на оглас: 3653060 | Објавен на: 09.08.2020, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 166

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reg cela god.pali vozi smeneto ulje rebrasti klima raboti

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 m

Потврден огласувач