Logo

Opel Corsa

Број на оглас: 3653114 | Објавен на: 03.08.2020, 18:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel corsa 1.0 vo odlicna sostobja reg do 10 mesec 2020 so 4 novi gumi moze zamena za automatic kola za poveke info na tell 075 513 191

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Adbe

Потврден огласувач