Logo

Se prodava traktor Fordson super major

Број на оглас: 3653224 | Објавен на: 02.08.2020, 06:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava traktor FORDSON super major servisiran se si raboti po nego 70 ks registriran extra masina

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач