Logo

OTKUP NA HAVARISANI VOZILA SO MK TABLI

Број на оглас: 3653230 | Објавен на: 17.09.2020, 01:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ponudi na viber so sliki i cena

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 OGLAS

Потврден огласувач