Logo

PEUGEOT 207 1.6HDI 2008G NOV UVOZ

Број на оглас: 3653512 | Објавен на: 09.08.2020, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.250 €

3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 207 1.6HDI 2008G PLATENI DAVACKI DO REG CENA 3300
KLIMA RABOTE
ELEKTRIKA NA PROZORI
BORD
KOMANDI NA VOLAN
ABS
CD ZARZER 5CD
ODLICNA SOSTOJBA
REALNI KM
NOV UVOZ ITALY MNOGU ZDRAVO

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач