Logo

Yugo 1.6

Број на оглас: 3653620 | Објавен на: 27.09.2020, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 55

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 70000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava yugo so 1.6 motor spreman, spusteno napred i nazad so 2 novi gumi, registrirano do januari 28 2021, nikade nee skapano proverka kade sakate

 Oliver

Потврден огласувач