Logo

Se izdavat apartmani vo centaro na Star Dojran

Број на оглас: 3653664 | Објавен на: 24.09.2020, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 25 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Apartmanite se naogat na 200 m od gradskata plaza

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 tose

Потврден огласувач