Logo

Plac vo nas. Caska

Број на оглас: 3653795 | Објавен на: 18.09.2020, 19:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 510 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo nas. Caska so 510 m2.
Cena po dogovor.
Kontakt 078-248-434

 Велес    Општина:Чашка

Прати Е-Маил

 Мартин

Потврден огласувач