Logo

Televizor PHILIPS CRT SO SKART ekran 37

Број на оглас: 3653978 | Објавен на: 22.11.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Philips

Производ: CRT - Класични

Големина: 38 cm (15 inch)

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Televizorce od brendot Philips komplet ispravno

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 IGOR

Потврден огласувач