Logo

Fiat brava

Број на оглас: 3654002 | Објавен на: 21.07.2020, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam predna i zadna sofersajbna od Fiat brava 1.6 16v.
I drugo sitnici
Tel.070 784 553

 Валандово

Прати Е-Маил

 stone dekor

Потврден огласувач