Logo

Fiat Punto 1.8Gti benzin 2001/02god.Registrirano...

Број на оглас: 3654239 | Објавен на: 03.08.2020, 12:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat Punto 1.8Gti benzin 2001/2002 godina..Registrinano do noemvri meces..Ima EL - Prozorci,EL - Retrovizori,Klima..I e vo extra dobra sostojba bez maana...
Cenata za kes e 1.500€ moze nesto da se spusti..Za zamena e druga cena...
Za poveke info na ovoj broj: 071-361-927...

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 Iv

Потврден огласувач