Logo

AIWA NSX-D939 Sistem pojacalo cd radio kaseti

Број на оглас: 3654277 | Објавен на: 22.11.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


Aiwa
cd ispravno
radio ispravno
Pojacalo ispravno
Kasetofon neispraven( gumici )
Kvaliteten zvuk vrvna klasa !!

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 IGOR

Потврден огласувач