Logo

Заден менувач DeoreXT(10) - НОВ

Број на оглас: 3654452 | Објавен на: 14.08.2020, 16:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: Останато

Големина на рам: Останато

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Заден менувач DeoreXT 10 брзини
RD - M781 НОВ

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Симон

Потврден огласувач