Logo

RENAULT ESPACE 2.2 DTI

Број на оглас: 3654503 | Објавен на: 22.11.2020, 17:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Espace

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault espace so full oprema
- Прва Регистрација 2007
- Дизел
- 7 Седишта
- Фул опрема
- Трозонска Клима
- Панорама Кроф
- 100% реални километри
- Нови вложувања-Нема
- Регистрација до Мај 2021
- Одлична семеен Автомобил
- Eкстра сочувам
- Прва фарба
- Многу тифка кабина при возење
- Пали - Вози

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 METODI

Потврден огласувач