Logo

Hladnjak

Број на оглас: 3654684 | Објавен на: 05.08.2020, 07:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A170

Tип на делови: Ладење / пумпа за вода

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam hladnjak za mercedes A170 2001god

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Matej

Потврден огласувач