Logo

Ford focus plovak

Број на оглас: 3654773 | Објавен на: 10.08.2020, 10:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam samo goren del od plovak za Ford focus 1.6 tdci 2008-ma

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 opel

Потврден огласувач