Logo

CHEVROLET AVEO SO FABRICKI PLIN SVAJCARIJA

Број на оглас: 3654826 | Објавен на: 25.11.2020, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Aveo

Година: 2009

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 62 kw / 84 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 2.599 €

2.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA CHEVROLET AVEO SO FABRICKI LPG PLIN '' BRC '' DONESEN OD SVAJCARIJA SO : ABS,ASR, KLIMA,RADIO MP3 PLAYER,ELEKTRIKA NA PROZORI,BOARD KOMPJUTER...
REGISTRIRAN DO OKTOMBRI 2021

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 SR

Потврден огласувач