Logo

Renault Fluence 1.5dci 2010godina

Број на оглас: 3654882 | Објавен на: 23.09.2020, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Fluence

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 8.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault fluence 1.5 dci godina:2010 vo dobro stanje bez zamenii.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач