Logo

MERCEDES SPRINTER 209 CDI DOKA -2006

Број на оглас: 3654933 | Објавен на: 30.07.2020, 14:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


SPRINTER 209
GODINA 2006
241000 KM
6 BRZINI
REGISTRIRAN DO 21.07.2021
SANDUK 270CM X 203CM

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 BULA FORKLIFT

Потврден огласувач