Logo

Pllaka për oborr " Плочки за дворот"

Број на оглас: 3655067 | Објавен на: 22.07.2020, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 14 €

15 €

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Плочки

Вид на оглас: Се продава


Nëse doni që oborri i shtëpisë suaj të merr pamje marramendëse, atë ëndërr tashmë mund ta realizoni duke e rregulluar oborrin e terasën me pllaka të cilësisë së parë dhe krejtsisht të veçanta dhe të çertifikuara për cilësinë dhe atë janë të rezistueshme kundër ujit, kundër ngricave dhe kripës.
Çmimi i pllakave nga 14 euro metër katrori deri në 16 euro.
Ne ua sigurojmë edhe mjeshtrin, nëse dëshironi.
Kontakti: 078 705 140
Adresa : Venec 2, Rr : 204 ose nga” Banesat e Bardha” kthesa e tret majtas.

Доколку сакате вашиот двор да изгледа зачудувачки, тој сон веќе може да се реализира со уредување на дворот и терасата со плочки од прв квалитет и комплетно специјално и сертифицирано за квалитет и е водоотпорна, отпорна на мраз и сол.
Цената на плочките од 14 евра за метар квадратен до 16 евра.
Ние, исто така, обезбеди господар, ако сакате.
Контакт: 078 705 140
Адреса: Венец 2, Ул: 204 или од „Белите станови“ трета улица лево

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ndricim

Потврден огласувач