Logo

Samsung Galaxy S6

Број на оглас: 3655230 | Објавен на: 02.08.2020, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy S6

Боја: Blue

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Raboti na site mrezi, sledi so polnac.

 Enver

Потврден огласувач