Logo

Се издава стан во Маџир маало

Број на оглас: 3655309 | Објавен на: 14.08.2020, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 76 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Запад

Адреса: ул.Охридска 39

Цена: 280 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Трособен стан, не наместен . Има мини кујна без апарати, клима уред и греење котле на струја.Дневна,две спални и два тоалети. Поглед кон Народна банка. Може да се издаде на подолг период

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Goranco

Потврден огласувач