Logo

Menuvac Volvo S40 1.9 D 2000 god.

Број на оглас: 3655328 | Објавен на: 12.08.2020, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: S40

Tип на делови: Менувачи

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Менувач за Volvo S40 1.9 D 2000 год.
Вршиме достава по карго
Тел за контакт: 071 / 441 - 444
078 / 600 - 555

Огласи од: Darko Pavlovski

Darko Pavlovski

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Darko Pavlovski

Потврден огласувач