Logo

Luksuzen stan vo Karposh 43m2

Број на оглас: 3655438 | Објавен на: 25.09.2020, 21:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 43 m²

Греење: Друго

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2016

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Ilindenska 107

Цена: 300 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Luksuzno namesten stan vo Karposh se iznajmuva od 1. Septemvri 2020
Lokacija: Kompleks Mida
Kontakt: 070-786-077

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Stefan Lazarov