Logo

Remus originalen

Број на оглас: 3655442 | Објавен на: 03.08.2020, 23:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 70 €

80 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam REMUS izduv originalen vo odlicna sostojba nikade nema ni skapano ni popravano, mozit zamena bandazi 16ki/17ki 4x100

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 D.B.

Потврден огласувач