Logo

Bandazi odlicni so skros novi gumi

Број на оглас: 3655466 | Објавен на: 03.08.2020, 23:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 6J

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam bandazi odlicni 4x100 15ki so skros novi gumi Riken nemaat ni 1000km gumite, moze zamena za isti bandazi so gumi ama 16ki

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 D.B.

Потврден огласувач