Logo

Plug za traktor

Број на оглас: 3655475 | Објавен на: 31.07.2020, 22:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PLUG ZA TRAKTOR, SO NOVI PALICNICI, TEZOK, I KVALITETEN
INFO SAMO NA OVAJ BR. 071228146 Kiro
traktor, plug, ramnjac,freza,redosealka,zemjodelska masina

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 SASE

Потврден огласувач