Logo

Opel Combo 1.7DTI 2004

Број на оглас: 3655863 | Објавен на: 16.09.2020, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Combo

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


🌀Opel Combo 1.7DTI 2004 55kw/75 ks
🌀Regjistrim deri/Registracia do 13.04.2021 komplet 🌀Servis Amortizera Te Ri/Nov Amortizer
🌀Me Klim/So klima
🌀Foli A-test
🌀Kontakt Viber/Whatsapp/Tel
070-260-217
070-260-513
070-909-942

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Shpetim

Потврден огласувач