Logo

Возач ЦЕ

Број на оглас: 3655899 | Објавен на: 23.07.2020, 03:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол: Машко

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Ц

Познавање на јазици: Други јазици

Компјутерски вештини : Многу добро

Цена: 1 €

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


Возач без искуство бара работа, со Македонски документи и со комплетна документација ( сертификат, тахогравска картичка ).
Возачка: Б, Ц, ЦЕ
Јазици: Англиски / Германски
Возраст: 24 години
ФБ: https://www.facebook.com/darko.vesilinov
Мобилен: 072662677 / 070519890

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач