Logo

Се издава / Деволен Простор / / Deloven Prostor

Број на оглас: 3656318 | Објавен на: 23.07.2020, 13:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се издава деловен простор од 70 м2 во населба Сењак 4 наспорити сала Јордан Мијалков,
Просторот е исчистен, една просторија, со веце и два влеза, Погоден за повеке намени.
има паркинг места и од напред и од назат,
информации:
Трајче - 077 951234

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Victory

Потврден огласувач