Logo

prodavam mercedes E270 Elegance

Број на оглас: 3656509 | Објавен на: 15.08.2020, 09:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 5.500 €

5.550 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e nova bez zabeleski bez grebnatinka ni nadvoresno ni vnatresno motor menjac perfektna sostojba odrzuvan na vreme celo vreme garaziran povelete uverete se
070-345-838 Vane

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Vane

Потврден огласувач