Logo

BMW 320D AUTOMATIC 04

Број на оглас: 3656529 | Објавен на: 07.08.2020, 20:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cela godina registracija do 7mesec 2021
Smenato site filtri so novo ulje 5/w30
Smenato 4 Novi plocki
Atest folii
M Vollan so komandi
Klima ladit max perfect
Full Oprema od negova sasia osnov koza
Moze da de probat vo sekoe vreme
Vozeno familjarno

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Tani