Logo

Lenovo Vibe C Нов

Број на оглас: 3656533 | Објавен на: 22.11.2020, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Модел: vibe C

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Опис:
➤Телефонот е Нов
➤Прима сите картички
➤Батерија држи 1ден

Додатоци:
➤Кутија
➤Полнач
➤Слушалки

Конфигурации:
➤5.0MP задна камера
➤2.0МP предна камера
➤1.0GB Рам
➤Дисплеј 5.0инчен
➤Внатрешна меморија 8GB
➤Процесор Quad-core 1.1 GHz Cortex-A7
➤Андроид:5.1.1 (Lollipop)

➤Достава вршиме низ цела Македонија со опција преглед и тест на телефонот пред да го платите

❌Замени не правиме

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Мобилни Телефони

Потврден огласувач