Logo

DELOVNI PROSTORII VO CENTAROT NA GRADOT

Број на оглас: 3656562 | Објавен на: 11.08.2020, 23:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 60 m²

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


Se izdavaat delovni prostorii na 2 sprat vo centarot na gradot
Keti 071 24 24 06

 Kristijan

Потврден огласувач