Logo

RENAULT LAGUNA 2.2

Број на оглас: 3656588 | Објавен на: 23.07.2020, 16:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.000 €

1.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat Renault Laguna 2.2 dizel, mnogu ekonomićen, Ima dobar motor, smenato ulje filtri, rebrasti, jabućici, nov akulmator, registrirano e, pali vozi, vredi da se vidi.
CENA: 1000 eur
Tel: 070/531-868 Shpend

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Shkelqim Krifca

Потврден огласувач