Logo

Wv golf 19 tdi 90ks so ful oprema kako novo

Број на оглас: 3656780 | Објавен на: 26.07.2020, 15:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg do 12 mesec servis ima.komplet

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач