Logo

kupuvam plac vo brvenica

Број на оглас: 3656829 | Објавен на: 01.08.2020, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1.111 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се бара


kupuvam plac vo brvenica moze i pomala kuca po moznost na glavniot pat

 Тетово    Општина:Брвеница

Прати Е-Маил

 grozde

Потврден огласувач