Logo

City Bike NOVI

Број на оглас: 3656875 | Објавен на: 07.08.2020, 23:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 26 "

Големина на рам: 18 "

Цена: 149 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Preubavi gradski velosioedi Novi
26" golemina na trkalo
Zdrava izrabotka
Za kupivanje nad 5 velosipedi cenata e druga

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 PTstudio

Потврден огласувач