Logo

Разладни комори Razladni komori

Број на оглас: 3656899 | Објавен на: 09.08.2020, 16:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.599 €
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Месарница

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 2 половни разладни комори , не се многу користени , само се стоени повеќе време .

Димензии :
2,5 х 3 х 2,5 м
2,5 х 3 х 2,5 м

ЦЕНА ПОВОЛНА !!

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач